* * * ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІТАЄ ГОСТЕЙ * * *



* ЗІ СВЯТИМИ УПОКОЙ ХРИСТЕ *

Z parafii odeszli do Pana... Pamiętajmy o nich w modlitwie....

                                                                                           ВІЧНА ЇМ ПАМ'ЯТЬ !

 

 
ROK 2017
 
 
1. STANISŁAW WAWRYSZKO  / Ściborki 1958 / +1.02.2017 Ściborki
 
 
 
ROK 2016 / 10
 
1. JAN WYSOCZAŃSKI  / Stubno 1929 / +25.01.2016 Wólka
 
2. GRZEGORZ LESZCZYK / Jawornik 1928 / +27.01.2016 Skaliszki
3. JAN OHIRKO / Wróbel 1948 / +17.02.2016 Wróbel
4. MARIA TERESZKO Cienka / Radawa 1923 / + 3.04.2016 Grodzisko
5. JAN NIMIROWSKI / Kobylnica Wołoska 1926 / +10.05.2016 Banie Mazurskie
6. MICHAŁ COŁTA / Sieniawa 1928 / +14.06.2016 Czerewki k. Białystoku
7. MARIA WARCABA Kordupel / Stary Lubliniec 1935 / +11.07.2016 Widgiry
8. BOGDAN KLISZ / Gołdap 1962 / +11.07.2016  Hamilton - Wróbel
9. STEFAN LUTY / Sapałówka 1956 / + 18.11.2016 Banie Mazurskie
10. JAN KUZYK / Banie Maz. 1962 / + 8.12.2016 Giżycko

ROK 2015 / 9

1. STEFAN KOŁACZ / Hruszowice 1928 / +27.02.2015 Wróbel

2. KINDRASZ KATARZYNA Karkut / Borowa Góra 1933 / +30.05.2015 Grodzisko

3. ŁATANYSZYN KATARZYNA Bruś / Lubliniec Stary 1930 / +4.06.2015 Sejny

4. MIKOŁAJ FEDAK / Laszki 1937 / +14.08.2015 Ziemiany

5. JAN SZYDŁOWSKI /  Surmaczówka 1940 / +12.09.2015 Banie Mazurskie

6. ADAŚ NAZAROWICZ - Metlerski / Olsztyn 2015 / +8.X.2015 Dąbrówka Polska

7. PIOTR GÓRNIAK / Wołkowyja 1928 / +18.X.2015 Ziemiany

8. EMILIA SZYDŁOWSKA  /  Załuże 1939 / +22.XI.2015 Banie Mazurskie

9. EDWARD MIELNIK / Banie Mazurskie 1965 / +30.XII.2015 Sapałówka

 

ROK 2014 / 8

1. ROMAN KOŁACZ / Banie Mazurskie 1954 / +4.04.2014 Wróbel

2. EUGENIUSZ RAWSKI / Sapałówka 1954 / +1.05.2014 Sapałówka

3. KUDRYK MARIA Różańska / Radawa 1923 / +14.05.2014 Banie Mazurskie

4. PIECUNKO STEFANIA Oryńczak / Surmaczówka  1939 / +11.06.2014 Banie Mazurskie

5. PIECUNKO STEFAN  / Węgorzewo 1967 / +3.09.2014 Banie Mazurskie

6. SZLEMPO ROBERT ROMAN  / Gołdap 1972 / +21.10.2014 Boćwinka

7. GELETA  JAROSŁAW / Hruszowice 1940 / +27.11.2014 Wróbel

8. ŻUK MIECZYSŁAW / Borowa Góra 1935 / +30.11.2014 Grodzisko

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK 2013 / 12

1. DZIK WŁADYSŁAW  / Hroszówka 1925 / +7.01.2013 Wróbel

2.  LICHACZ MARIA zd. Bogdan / Holeszów 1936 / +9.01.2013 Grodzisko

3. LESZCZUK ZOFIA zd. Górniak / Wołkowyja 1934 / +24.12.2012 ( ANGLIA )

4. SUDYN ANNA  / Lubliniec Stary 1929 / +25.01.2013 Surminy

5. ŁATANYSZYN STEFAN / Jawornik 1927 / +7.02.2013 Widgiry

6. ŻUK MICHAŁ / Borowa Góra 1932 / +12.02.2013 Grodzisko

7. BUCZKO WŁADYSŁAW  / Wróbel 1957 / +20.03.2013 Stadnica

8. MELNYK MICHAŁ /  Mokre 1945 / +9.05.2013 Żabin

9. STAŃKO EWA /  Pawłowa 1926 / +17.05.2013 Banie Mazurskie

10. WOJTKIW PARASKEWIA zd.Drozd/Lubliniec Stary 1938 /+18.07.2013 Banie Mazurskie

11. MURAWEL GRZEGORZ / Grąziowa 1941 / +15.08.2013 Surminy

12. WOJTKIW EUGENIUSZ / Rudenka 1931 / +28.12.2013 Kierzki

 -------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK 2012 / 18

1. LEWKOWICZ MICHAŁ / Stary Lubliniec 1923 / +26.01.2012 Rogale

2. KINDRASZ STEFAN/ Węgorzewo 1960 / +13.02.2012 Grodzisko

3. BOROWIEC JAN / Lubliniec Stary 1924 / +13.03.2012 Stadnica

4. ŁOBACZ STEFANIA PŁATOSZ / Mokre 1935 / +8.04.2012 Banie Mazurskie

5. BUCZKO JAN / Lubliniec Stary 1927 / +7.05.2012 Stadnica

6. MURAWEL MARIA /Grąziowa -Przemyśl 1927 /+31.05.2012 Surminy/Dzierzgoń

7. BOCZULAK STEFAN / Kobylnica Wołoska 1922 / +6.06.2012 Ściborki

8. WARCABA PELAGIA / Surmaczówka 1938 / +6.06.2012 Popioły

9. MEŁECH JAN / Hruszowice 1936 / +15.06.2012 Popioły

10. BŁAŻKO TYMOTEUSZ / Hruszowice 1931 / +6.07.2012 Wróbel

11. FESZAK STEFAN / Hruszowice 1928 / +28.07.2012 Popioły

12. NOGA STEFAN / Hruszowice 1928 / +10.08.2012 Stadnica

13. BOCZULAK ANNA / Kobylnica Wołoska 1922 / +13.09.2012 Ściborki

14. BAZYLEWICZ ANNA zd. Czop / Surmaczówka 1925 /+ 26.09.2012 Piłaki Małe

15. GÓRNIAK KATARZYNA  zd. Melnyczok / Bezmichowa 1930 / +30.10.2012 Ziemiany

16. TACYN ZOFIA  zd. Pyszko / Holeszów 1934 / +26.11.2012 Zawady

17. CZEBANYK MARIA  zd. Sokalska / Grąziowa 1936 / +3.12.2012 Mieczkówka

18. FESZAK MARIA zd. Feszak / Hruszowice 1926 / +27.12.2012 Popioły

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 ROK 2011/15

1. WANKIEWICZ JAROSŁAWA SAMIŁO / Prusie 1937 / +7.01.2011 Banie Mazurskie

2. NIEMIROWSKI JAROSŁAW/ Ściborki 1951 / +10.01.2011 Ściborki

3. CZYR DYMITR / Lubliniec Stary 1930 / +4.02.2011 Lisy

4. BARCZAK JAN / Banie Mazurskie 1952 / +11.02.2011 Miczuły

5. PIECUNKO JAROSŁAWA IWANYK / Brusno Nowa 1935 / +22.03.2011 Banie Mazurskie

6. MAŁYSZ MICHAŁ / Zaleska Wola 1927 / +15.06.2011 Lisy

7. KUNIO DYMITR / Załuże 1942 / +1.07.2011 Banie Mazurskie

8. HNYŁYCIA ANNA KUSZCZAK / Nowy Lubliniec 1921 / +24.08.2011 Lisy

9. BAŁDOWSKA OLGA SERKIS / Horyniec 1939 / +23.08.2011 Banie Mazurskie

10.ROMUALDA COŁTA / Grodzisko 1951/ +15.10.2011 Grodzisko

11. ZAŁUSKA STEFANIA IWASZKO / Babiaki 1931 / +23.10.2011 Kierzki

12. MARKIEWICZ JERZY / Niemstów 1929 / +10.11.2011 Banie Mazurskie

13. WASZAK KATARZYNA BŁAŻKO / Hruszowice 1935 / +9.11.2011 Piłaki Małe

14. SADOWSKA BOGUMIŁA MICHNICZ / Manie Mazurskie 1961 / +14.11.2011 Olsztyn

15. OŻAŃSKA ANNA CHRAPA /Krasne 1926 /+17.12.2011 Banie Mazurskie

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK 2010/16

1. DEREWECKI WŁADYSŁAW / Miczuły 1956 / +10.01.2010 Miczuły

2. LUTY ANNA KUZINA / Lubliniec Stary 1927 / +17.02.2010 Sapałówka

3. RAWSKA PARASKEWIA WANKEWYCZ / Lubliniec Stary 1924 / +10.03.2010 Żabin

4. TEŁEPKO ANDRZEJ / Chotyniec 1921 / +9.03.2010 Surminy

5. HADZIEWICZ JAN / Chotyniec 1927 / +15.04.2010 Grodzisko

6. WARCABA DYMITR / Mołodycz 1931 / +1.05.2010 Popioły

7. CHOMYN PIOTR / Lubliniec Stary 1915 / + 13.05.2010 Wróbel

8. SUDYN STEFAN / Lubliniec Stary 1925 / +15.05.2010 Surminy

9. KAPUŚNIAK MICHAŁ / Wisłok Dolny 1945/ +18.06.2010 Banie Mazurskie

10. MAŃKOWSKA ANNA ŻERUCHA / Bełżec 1925 / +15.07.2010 Piłaki Małe

11. BRUŚ ZOFIA OLSZANICKA / Zawóz 1928 / +29.07.2010 Jagiele

12. PAŁAMASZ ANASTAZJA FEDAK / Laszki 1935 / +25.08.2010 Ziemiany

13. ZOŁA JAN / Stary Lubliniec 1918 / +11.10.2010 Banie Mazurskie

14. MAŃKOWSKI ROMAN / Piłaki Małe 1955 / + 5.11.2010 Piłaki Małe

15. GELETA ANNA BARCZAK / Bezmiechowa Górna 1926 / + 7.11.2010 Miczuły

16. MĄCZAK PARASKEWIA WICZEWSKA /Miękisz Nowy 1925 /+12.12.2010 Popioły

                                                                                                                                                 

ROK 2009/8

1. FEDECZKO MICHAŁ / Hruszowice 1935 / +28.02.2009 Lisy

2. KUZYK MICHAŁ / Załuże gm. Lubaczów 1927 / +14.04.2009 Grodzisko

3. PAŁAMAR PARASKEWIA / Borowa Góra 1924 /+18.04.2009 Ziemiany

4. KUCMYDA ZOFIA / Kobylnica Wołoska 1927 / +12.09.2009 Banie Mazurskie

5. SERKIS MICHAŁ / Horyniec 1937 / +30.09.2009 Banie Mazurskie

6. BOCHNO MARIA MILAN / Mołodycz 1931/ + 11.10.2009 Dąbrówka Polska

7. ZINKIEWICZ DYMITR / Lubliniec Stary 1921 / +7.12.2009 Sapałówka

8. BUTRYM ZENON / Żurawce 1931 / +14.12.2009 Grodzisko

 

ДЕКАДА МІСІЙНОСТІ

ПАПА: "В найважчих хвилинах смутку й болю, також і перед обличчям образ та нападів, вартує обирати життя молитви, терпеливості й уповання на Бога, не піддаючись обманові суєтності".

Pozostałe Parafie Węgorzewskiego Dekanatu:
Statystyki:
Razem: 1189249 razy
Dziś: 1393 razy