* * * ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІТАЄ ГОСТЕЙ * * *



LEKCJE RELIGII

Katechezą w parafii objęci są najmłodsi parafianie kl."0" oraz uczniowie Szkół Podstawowych, Gimnazjum i młodzież Szkoły Średniej.

Zajęcia odbywają się w Szkole w Baniach Mazurskich oraz w salce katechetycznej przy cerkwi.

Katechetka s.Mirosława Hnyłycia (Józefitka) uczy klasy podstawowe i Gimnazjum

Proboszcz o.Paweł M Staruch, OSBM - prowadzi spotkania z młodzieżą w każdą niedzielę przed Liturgią.

 

W poszczególnych latach na katechezę uczęszczali:

Rok szkolny 2012/2013

SZKOŁA PODSTAWOWA GIMNAZJUM Kl. "IV" - MATURZYŚCI
KL "0" KL "I" 12. Andrzej Wójcik
1.Kiszko Natalia 1. Szumlańska Edyta  
2. Kret Michał 2. Perżyło Łukasz  
3. Brodowska Ola KL. "II" STUDENCI
4. Noga Wiktoria 3.Łobacz Piotr 1. Katarzyna Bazylewycz
6. Wiktoria Czarnotta 4. Michnicz Piotr 2. Olga Łobacz
7.Gnilica Krzysztof 5. Urbański Patryk 3. Tomasz Wankewycz
8. Kret Karolina KL. "III" 4. Maria Maczuga
KL "I" 6.Garbowski Mateusz 5. Zofia Biłas
9.Kret Mirosława 7.Wójcik Tomasz  
10. Kuzyk Michał 8. Kociuba Eryka

 

KL. "II" 9. Sereda Piotr Młodzież Pracująca
11. Hnyłycia Igor SZKOŁA ŚREDNIA 1. Natalia Czemerda
12. Żuk Natalia KL "I" 2. Klaudia Forysiak
13. Luty Piotr 1. Trusz Piotr

 

KL. "III" 2. Garbowska Klaudia  
14. Perżyło Marek 3. Bułas Marta  
KL. "IV" KL. "II"  
15. Borowiec Aleksandra 4. Komar Katarzyna  
16. Forysiak Michał 5. Hnyłycia Anna  
17. Kuzyk Dominik 6. Baran Przemysław  
KL. "V" 7.Forysiak Katarzyna  
18. Artymowycz Ewa 8. Bazylewycz Natalia  
KL "VI" 9. Hnyłycia Oksana Marta  
19. Hałabuda Maria KL. "III"  
20. Sereda Michał 10. Orest Artymowycz  
21. Perżyło Michał 11. Olga Forysiak  

 

Rok szkolny  2011/2012

 

SZKOŁA PODSTAWOWA GIMNAZJUM SZKOŁA ŚREDNIA
KL "0" KL "I"  KL "I"
1. Kret Karolina 1. Łobacz Piotr  1. Natalia Bazylewycz
2. Gnilica Krzysztof 2. Michnicz Piotr  2. Przemysław Baran
3. Kret Mirosława 3. Urbański Patryk  3. Anna Hnyłycia
4. Kuzyk Michał KL. "II"  4. Katarzyna Forysiak
KL "I" 4. Sereda Piotr  5. Katarzyna Komar
5. Żuk Natalia 5. Wójcik Tomasz  KL. "II"
6. Hnyłycia Igor 6. Kociuba Eryka  6. Orest Artymowycz
7. Luty Piotr 7. Garbowski Mateusz  7. Olga Forysiak
KL. "II" KL. "III"  KL. "III"
8. Perżyło Marek 8. Trusz Piotr  8. Katarzyna Bazylewycz
KL. "III" 9. Garbowska Klaudia  9. Olga Łobacz
9. Borowiec Aleksandra 10. Bułas Marta  10. Tomasz Wankewycz
10. Forysiak Michał    11. Klaudia Forysiak
11. Kuzyk Dominik    12. Andrzej Wójcik
KL. "IV"    
12. Artymowycz Ewa    MATURZYŚCI
KL. "V"   1.KATARZYNA BAZYLEWYCZ 
13. Hałabuda Maria    2. OLGA ŁOBACZ
14. Sereda Michał    3. TOMASZ WANKEWYCZ
15. Perżyło Michał    4. KLAUDIA FORYSIAK
KL "VI"    5. MARIA MACZUGA
16. Szumlańska Edyta    6.ZOFIA BIŁAS

17. Perżyło Łukasz

   

 

 

ДЕКАДА МІСІЙНОСТІ

ПАПА: "В найважчих хвилинах смутку й болю, також і перед обличчям образ та нападів, вартує обирати життя молитви, терпеливості й уповання на Бога, не піддаючись обманові суєтності".

Pozostałe Parafie Węgorzewskiego Dekanatu:
Statystyki:
Razem: 1230305 razy
Dziś: 113 razy