КРУКЛЯНКІ КАТАЛИСЯ НА САНЯХ ТА САНКАХ
Всі учні довгий час чекали на зиму, а найбільше - на зимові канікули, адже канікули - це пора радості, сміху, а найголовніше - справжніх зимових розваг.***
Зимові розваги бувають різними: можна ліпити сніговиків, грати в сніжки, кататися на санках, лижах чи ковзанах тощо.***
Так було в суботу 7.02.2015. Круклянецка українська громада зібралася в селі П’єчонкі, щоб з друзями грати в сніжки та кататися на санках. Горіла ватра, учасники частувалися тим що було на столі , та усі весело бавилися.
![](../index/img_upload/966-1.jpg) ![](../index/img_upload/966-2.jpg) ![](../index/img_upload/966-3.jpg) ![](../index/img_upload/966-4.jpg) ![](../index/img_upload/966-5.jpg)
|