ЯК У БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ СВЯТКУВАЛИ РІЗДВО ХРИСТОВЕ. ФОТОРЕПОРТАЖ
У день Різдва Христового 7 січня 2015, як щороку українці грекокатолики прибули до церкви Святого Миколая у Банях Мазурських, щоб святкувати найвеличніше свято всього християнства. Під час богослужіння усіх вірян привітав парох о.Павло, ЧСВВ та зачитав РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ ВЛАДИК УГКЦ У ПОЛЬЩІ. Наприкінці літургії відбулося мировання в часі якого усі прихожани співали колядки.
![](../index/img_upload/947-1.jpg) ![](../index/img_upload/947-2.jpg) ![](../index/img_upload/947-3.jpg) ![](../index/img_upload/947-4.jpg) ![](../index/img_upload/947-5.jpg)
|