УКРАЇНСЬКІ БАЙКЕРИ ПРОВЕЛИ СВЯТВЕЧІР
З кінцем 2014 року, 30 грудня у Венгожеві відбулася святкова зустріч Українських Байкерів. Стало вже традицією, що група UKRAINIAN BIKERS – WARMIA & MAZURY збираєтся на Святій Вечері, щоб ділитися просфорою, колядувати, та радіти Божою присутністю в житті байкерської групи та житті кожного мотоцикліста зокрема. Хай Христос Господь який народився у Вифлеємі Юдейськім щедро Благословить всім у Новому 2015 році Божому !
![](../index/img_upload/943-1.jpg) ![](../index/img_upload/943-2.jpg) ![](../index/img_upload/943-3.jpg) ![](../index/img_upload/943-4.jpg) ![](../index/img_upload/943-5.jpg)
|