ДО КРУКЛЯНКІ ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ
День Святого Миколая – світле, добре свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. За традицією Святий Миколай приносить подарунки всім слухняним діткам.***
Таким святковим днем у Круклянецкій Парафії став 14.12.2014. Святий Миколай та помічники Ангели прийшли з подарунками до діток Грекокатолицької Церкви Святого Йосафата. Дітки гостям розповіли віршики про святого Миколая, заспівали пісень та разом вели хоровод. ***
Насамкінець урочистого святкування о.Парох подякував сетрі Францішці та всьому колективу, за те що вони підготували та гарно провели це свято.
![](../index/img_upload/929-1.jpg) ![](../index/img_upload/929-2.jpg) ![](../index/img_upload/929-3.jpg) ![](../index/img_upload/929-4.jpg) ![](../index/img_upload/929-5.jpg)
|