ЮВІЛЕЙНИЙ XV АРХИЄПАРХІЯЛЬНИЙ ОГЛЯД РЕЛІГІЙНОЇ ТВОРЧОСТІ
В суботу 15 листопада 2014 року Божого в Комплексі шкіл з українською мовою навчання в Гурові Ілавецькому відбувся XV Ювілейний Огляд Релігійної Творчості п.з.: «МІЙ ГОСПОДЬ – ІСУС ХРИСТОС». Цього року подібно, як у минулому приїхало до Гурова більше 200 дітей в тому числі також з парафії Бані Мазурські та Круклянкі. Владика Євген Попович подякував головному організатору о. Мітрату Івану Лайкішу за дотеперішні труди та зусилля, опісля презентацій всі групи одержали грамоти, а кожен учасник подарунки.
![](../index/img_upload/908-1.jpg) ![](../index/img_upload/908-2.jpg) ![](../index/img_upload/908-3.jpg) ![](../index/img_upload/908-4.jpg) ![](../index/img_upload/908-5.jpg)
|