ВІДЗНАЧАИЛИ ВЕЛИКУ П'ЯТНИЦЮ
У найскорботніший день церковного календаря, коли прийнято згадувати хресні страждання і смерть Спасителя, у Велику п'ятницю, в церкві Святого Миколая в Банях Мазурських вірні Грекокатолики молодь діти та старші здійснили поклоніння плащаниці, яку найперше винесено на середину храму. Як звечоріло з молебня почали чування, опісьля зачитували розважання Хресної Дороги, подібго, як у минулому році.
![](../index/img_upload/773-1.jpg) ![](../index/img_upload/773-2.jpg) ![](../index/img_upload/773-3.jpg) ![](../index/img_upload/773-4.jpg) ![](../index/img_upload/773-5.jpg)
|