МИЛОСТИНЯ, ЯК ВИЯВ ЛЮБОВІ ДО БЛИЖНЬОГО
У місяці березні поточного року, в парафії Святого Йосафата у Круклянках відбулась збірка дарів для потребуючих в Україні. До акції «Великопосна Милостиня для України» приєднались також школа початкова і гімназія у Круклянках. Щире спасибі усім хто був задіяний у згадану справу. Зібрані продукти, одяг, шкільні речі тощо, разом всього 32 пакунки, передано поштою до найбільш потребуючих родин в Україні. //с. Дам’яна,СНДМ//
![](../index/img_upload/761-1.jpg) ![](../index/img_upload/761-2.jpg) ![](../index/img_upload/761-3.jpg) ![](../index/img_upload/761-4.jpg) ![](../index/img_upload/761-5.jpg)
|