КРУКЛЯНКІ: ЧУДОТВОРНА ІКОНА БОГОРОДИЦІ В ЦЕРКВІ СВЯТОГО ЙОСАФАТА
У рамках перебування Ченстоховської ікони Божої Матері в Римо-Католицькій Парафії в Круклянках, 25 березня 2014 Святиня прибула також до Грекокатолицької церкви Святого Йосафата, де її зустрічав настоятель храму о.Павло Старух, ЧСВВ з монашеством і віруючими.***
Пісьля привітання була звершена Божественна Літургія в кінці якої перед чудотворним образом відбувся чин посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці. ***
Того ж дня численні віруючі возносили особисті молитви перед іконою Пресвятої Діви, молились на вервиці, сповідалися, та був звершений акафіст, яким вірні подякували за відвідини.
![](../index/img_upload/753-1.jpg) ![](../index/img_upload/753-2.jpg) ![](../index/img_upload/753-3.jpg) ![](../index/img_upload/753-4.jpg) ![](../index/img_upload/753-5.jpg)
|