ПРАЦЯ З ДІТЬМИ У КРУКЛЯНЕЦКІЙ ПАРАФІЇ
В круклянецкій парафії почалися нові зустрічі для дітей та батьків. Перша зустріч відбулась в суботу 1 березня 2014 в домівці ОУП. Головна мета, це взаємне спілкування та інтеграція. Для наймолодших, були підготовані цікаві конкурси, головоламки, та ігри. Дорослі могли поговорити на різні теми. Заохочуємо усіх в кого є малята, та діти початкової школи, щоб домовлятися на зустрічі із сестрою Дам’яною СНДМ.
![](../index/img_upload/726-1.jpg) ![](../index/img_upload/726-2.jpg) ![](../index/img_upload/726-3.jpg) ![](../index/img_upload/726-4.jpg) ![](../index/img_upload/726-5.jpg)
|