МАЛАНКА 2014 ВЖЕ НЕ ВЕРНЕТСЯ
Останнім часом кожного року старанням організаторів у Банях Мазурських відбуваєтся "Маланка". 11.01.2014 усі хто любить танцювати та хто не байдужий до традиції прибув, щоб цього вечора бути разом та симболічно розпращатись зі старим і привітати Новий Рік. Для "ЗОРЕПАДУ" була це також нагода, щоб похвалитись новим успіхом у формі платівки "ТРЕБА ЖИТИ ЯК СПІВАТИ" з якої проспівав на сцені декілька пісень. Усі із задоволенням бавилися до ранку а коли пращались то з надією, що через 12 місяців знов повернутся, щоб увійти в новий рік хоча на рік старшими.
![](../index/img_upload/665-1.jpg) ![](../index/img_upload/665-2.jpg) ![](../index/img_upload/665-3.jpg) ![](../index/img_upload/665-4.jpg) ![](../index/img_upload/665-5.jpg)
|