РІЗДВЯНІ ПОБАЖАННЯ
Грекокатолтцьку Парафію Святого Миколая в Банях Мазурських з Різдвом Христовим привітали: Єпископ Євген Попович - Владика Помічник Перемисько-Варшавської Архієпархії, Війт Ришард Богуш та усі працівники Уряду Ґміни в Банях Мазурських, Староста Голдапський Андрій Цьолек та Голова Ради Повіту Льешек Ретель, Віцемаршалек Воєвідзтва Ярослав Марко Слома, Директор Ґмінного Осередка Культури та Промоції в Банях Мазурських Мацей Вітчак з Дружиною та Комендант Повітовий Поліції у Ґолдапі Андрій Жилінський. Отець Парох Павло Старух, чсвв від імені усіх парафіян щиро дякує за пам’ять та побажання.
![](../index/img_upload/657-1.jpg) ![](../index/img_upload/657-2.jpg) ![](../index/img_upload/657-3.jpg) ![](../index/img_upload/657-4.jpg) ![](../index/img_upload/657-5.jpg)
|