В БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ МОЛИЛИСЯ ЗА МИР І СПОКІЙ В УКРАЇНІ
1.ХІІ’2013 в Парафії Святого Миколая в Банях Мазурських Літургією вшанували пам’ять великого Святого подвижника церковної єдности Священномученика Йосафата та молилися за Мир і Спокій в Україні. Як у кожну першу неділю місяця задля приїзду о. Володимира Куцая з Гданська чимало осіб скористало з тайни покаяння. Також цього дня перед Літургією паламар п. Іван Дзік отримав 3 нові дальматики, що були освячені отцем парохом Павлом. // фото: Оксана Гнилиця //
![](../index/img_upload/609-1.jpg) ![](../index/img_upload/609-2.jpg) ![](../index/img_upload/609-3.jpg) ![](../index/img_upload/609-4.jpg) ![](../index/img_upload/609-5.jpg)
|