ЗБИРАННЯ ПОЖЕРТВ НА СЕМІНАРІЮ
За домовленістю настоятеля Духовної Семінарії у Любліні о. Протоієрея Богдана Панчака 20.Х.2013 відбулося збирання пожертв на семінарію – навч. Рік 2013/2014. В парафіях: Святого Миколая в Банях Мазурських та Святого Йосафата у Круклянках від імені Отця Ректора проповідь зачитав Тарас Мілян – студент 4-го року. Окрім збирання пожертв, семинарист зустрівся з молоддю а також співав на Літургії Апостола. У Банях Мазурських зібрано 722 зл. в Круклянках 638,5 зл. Щире спасибі усім жертводавцям ! Потрібно згадати що цьогож дня також в інших парафіях венгожевського деканату було організоване збирання пожертв на семінарію.
![](../index/img_upload/564-1.jpg) ![](../index/img_upload/564-2.jpg) ![](../index/img_upload/564-3.jpg) ![](../index/img_upload/564-4.jpg) ![](../index/img_upload/564-5.jpg)
|