ХІІІ МІЖНАРОДНІ КОНЦЕРТИ ДУХОВНОЇ МУЗИКИ ВІДБУЛИСЯ
У неділю 6.Х.2013 з нагоди організованих ХІІІ – тих Концертів Церковної Музики, в церкві Святого Миколая в Банях Мазурських Святу Літургію та концерт співав Муніципальний Камерний Хор «Боян Дрогобицький» з України.***
Також в церкві Святого Йосафата у Круклянках Службу Божу співав Хор « Камертон» з Ґіжицька опісля можна було послухати кокцерту у виконанні «Камертону» та згадагого хору з України. Запрошення на концерт прийняли та були присутніми Війт Круклянок з дружиною та Парох римокатолицької парафії у Круклянках.
![](../index/img_upload/544-1.jpg) ![](../index/img_upload/544-2.jpg) ![](../index/img_upload/544-3.jpg) ![](../index/img_upload/544-4.jpg) ![](../index/img_upload/544-5.jpg)
|