ПРИВІТАЛИ СВОГО ПАРОХА З ДНЕМ АНГЕЛА
У неділю, яка попереджає обов’язкове церковне свято верховних апостлоів Петра і Павла, парафіяни церкви Святого Йосафата у Круклянках привітали свого душпастиря з іменинами. Діти, молодші та старші у вінках побажань висловлювали вдячність за дотеперішнє служіння та дарували квіти. Дякуючи за дуже приємну несподіванку о.Павло сказав, що усі люди доручені його душпастирській опіці є в його молитвах.
![](../index/img_upload/476-1.jpg) ![](../index/img_upload/476-2.jpg) ![](../index/img_upload/476-3.jpg) ![](../index/img_upload/476-4.jpg) ![](../index/img_upload/476-5.jpg)
|