МОЛОДЬ В БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ САМ-НА-САМ З БОГОМ... БІЛЯ ГРОБУ ГОСПОДНЬОГО
У Велику П’ятницю – в церкві Святого Миколая в Банях Мазурських,при нічній тиші і теплому світлі свічок - діти, молодь та старші зібралися на нічну молитву біля Гробу Господнього. Для кожного вона проходить по-своєму. Для одних це просто розважання про терпіння Ісуса Христа, для інших "візит ввічливості", дарований Богові, а хтось роздумує про своє життя. Але незмінним, залишається те, що чим дорослішими ми стаємо, тим дивнішим стає отой спосіб перебування сам-на-сам з Богом...
![](../index/img_upload/403-1.jpg) ![](../index/img_upload/403-2.jpg) ![](../index/img_upload/403-3.jpg) ![](../index/img_upload/403-4.jpg) ![](../index/img_upload/403-5.jpg)
|