РЕМОНТ ВІКОН У ЦЕРКВІ
30.11.2012 після Літургії для дітей до церкви Святого Миколая в Банях Мазурських увійшла ремонтна група, яка займаєтся установкою великих стекол і склопакетів. Причиною для ремонту вікон стали розбиті та потріскані стекла у вікнах з дерев'яними рамами. Щоб небуло дальших пошкоджень і щоб була гарантія комфортної температури в приміщенні в будь-який час року, парафія ремонт вікон та установку склопакетів довірила професіоналам. Ремонт закінчився в суботу 1.12.2012 вечером.
![](../index/img_upload/259-1.jpg) ![](../index/img_upload/259-2.jpg) ![](../index/img_upload/259-3.jpg) ![](../index/img_upload/259-4.jpg) ![](../index/img_upload/259-5.jpg)
|