ШКОЛЯРІ В БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ РІЗДВ’ЯНИЙ ПІСТ ПОЧАЛИ З ЛІТУРГІЇ
Традиційно коли в п’ятницю кінчаются в школі уроки діти приходять до церкви на Святу Літургію. Потрібно згадати, що малі парафіяни дуже охочо і активно беруть участь у Богослуженні разом з катехеткою с.Мирославою та батьками. Цього тижня якраз почався Різдв’яний Піст. У слові до дітей о.Парох Павло, ЧСВВ згадав якою має бути поведінка всіх людей в очікуванні на Христове Різдво, а також пригадав, що готуючись до так великого свята потрібно пам’ятати для Кого ми це все робимо і Хто має бути на першому місці. По Службі Божій діти заспівали пісню «Як шукати маю Бога»
![](../index/img_upload/258-1.jpg) ![](../index/img_upload/258-2.jpg) ![](../index/img_upload/258-3.jpg) ![](../index/img_upload/258-4.jpg) ![](../index/img_upload/258-5.jpg)
|