СТАРТУЄ ГРОМАДСЬКА АКЦІЯ ІЗ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГОЛОДОМОРУ 32/33
24 листопада 2012 Україна та світ згадають мільйони вбитих геноцидом. В рамках загальнонаціональної акції «Запали свічку пам'яті» мільйони українців запалять свічки у своїх вікнах.*** З'єднаймося і ми у пам'яті та молитві, згуртуймося в дії в ім'я цієї пам'яті та прийдім до церкви на Святу Літургію. Початок богослужіння в храмі Святого Миколая у Банях Мазурських о год. 17.30. В Круклянці о год. 15.00. * ТАКИМ ЧИНОМ НЕ ДАМО ЗГАСИТИ СВІЧУ ПАМ’ЯТІ*
![](../index/img_upload/241-1.jpg) ![](../index/img_upload/241-2.jpg) ![](../index/img_upload/241-3.jpg)
|