МОЛОДЬ ПРИВІТАЛА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
1.01.23 р., Молодь з Бань Мазурських парафії Св.Миколая привітали свого пароха о. Павла Старуха ЧСВВ з днем народження, побажали бути іконою Живого Бога, сумлінним виконавцем Його волі, щоб Бог силою Свого Духа помножив віру і любов, щоб свята Божа Мудрість завжди була З Ними, і щоб супроводжувала сила Духа Святого у голошенні Євангелія. На кенець заспівали многая літа!
![](../index/img_upload/1881-1.jpg) ![](../index/img_upload/1881-2.jpg) ![](../index/img_upload/1881-3.jpg) ![](../index/img_upload/1881-4.jpg) ![](../index/img_upload/1881-5.jpg)
|