КРУКЛЯНКІ ЗАПРОШУЮТЬ - ЦЕ ВЖЕ 60 РОКІВ
В неділю 21 серпня 2022 р.Б, о год. 13:00 у храмі Святого Священномученика Йосафата у Круклянках відбудется урочисте відзначення Ювілею 60 ліття Парафії. Архієрейську Святу Літургію очолить наш Владика Аркадій, по Службі Божій на прицерковній площі - спільна трапеза для прибулих гостей та парафіян. Парафіяльна Рада та Парох о. Павло Старух, ЧСВВ усіх щиро запрошують.
![](../index/img_upload/1860-1.jpg) ![](../index/img_upload/1860-2.jpg)
|