ПОВІНЧАЛИСЯ, ЩОБ ЖИТИ ЛЮБОВ’Ю І ВИХОВУВАТИ ДЛЯ ЛЮБОВІ
У світлі Святого Письма і науки Церкви подружжя – це нерозривний союз, заснований самим Богом. Завдяки цьому союзу чоловік і жінка за невідкличною особистою згодою утворюють взаємну спільність. За своєю природою подружжя призначається для добра супругів та народження і виховання дітей. Божественний Спаситель підніс союз між подругами до рівня св. Тайни. 22.09.2012 в церкві Святого Миколая у Банях Мазурських християнське подружжя заключили ПЕТРО ЗАЛУСЬКИЙ та ПАУЛІНА ЯНКОВСЬКА. На новій дорозі життя бажаємо Многих та Щасливих Літ.
![](../index/img_upload/184-1.jpg) ![](../index/img_upload/184-2.jpg) ![](../index/img_upload/184-3.jpg) ![](../index/img_upload/184-4.jpg) ![](../index/img_upload/184-5.jpg)
|