МОТОПАСХА 2021
У Велику Суботу перед входом до храму святого Йосафата у Круклянках відбулося освячення пасок та інших великодніх страв. Дла українських байкерів, які парадно вїхали на прицерковну площу, була це також нагода почати мотосезон з Божим Благословенням. Скріплені молитвою, будуть не лишще їздити, але також поширювати християнські цінності серед любителів мотоциклів, та усіх тих яких зустрічатимуть на своїх дорогах.
![](../index/img_upload/1729-1.jpg) ![](../index/img_upload/1729-2.jpg) ![](../index/img_upload/1729-3.jpg)
|