ВЕЛИКА П'ЯТНИЦЯ У КРУКЛЯНКАХ
"Тебе, що світлом, немов ризою, зодягаєшся, зняв Йосиф з Никодимом, бачивши мертвого, нагого, непохованого, ревним плачем заплакали і, ридаючи, промовили: "Ох горе, наш найсолодший Ісусе! Побачивши Тебе на хресті повислого, сонце негайно мороком покрилося і земля зо страху задрижала й церковна заслона роздерлася. А тепер бачу Тебе, що задля мене сам пішов на смерть. Як же ж поховаю Тебе, мій Боже? Або якою плащаницею обгорну? Якими руками діткнуся Твого нетлінного Тіла? Або яку пісню заспіваю при Твоїй смерті, Щедрий? Величаю Твої страсті, піснями славлю Твоє погребення з воскресенням, і кличу: "Господи, слава Тобі". (Надгробна стихира при покладенні Плащаниці)*** Круклянкі, 30.04.2021
![](../index/img_upload/1726-1.jpg) ![](../index/img_upload/1726-2.jpg) ![](../index/img_upload/1726-3.jpg)
|