СВЯТО МИКОЛАЯ – ОСОБЛИВО ОЧІКУВАНЕ НЕ ЛИШЕ ДІТЬМИ
У нашій парафії стало традицією, що у цей святковий день усі чекають на подарунки. Не став винятком і нинішній 2020 рік. ***
Діти, як ніхто інший, покладають на Миколая особливі надії, щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель щедро обдарує та допоможе здійснити мрії. ***
Так було у неділю 20 грудня. Після Служби Божої, до храму під покровом святого Миколая в Банях Мазурських увійшов Миколай дарувальник та приніс багато подарунків для дітей різних вікових категорій. В ході театрального дійства обдаровані особи дякували за отримані подарунки піснею або віршиком.
![](../index/img_upload/1684-1.jpg) ![](../index/img_upload/1684-2.jpg) ![](../index/img_upload/1684-3.jpg) ![](../index/img_upload/1684-4.jpg) ![](../index/img_upload/1684-5.jpg)
|