ВЕЛИКИЙ ГОЛОД НА УКРАЇНІ - ГОЛОДОМОР - ГЕНОЦИД
23.11’19 у Круклянках та Банях Мазурських вірні грекокатолицьких парафій св. Йосафата та св. Миколая, молитвою та артистичною програмою вшанували пам’ять мільйонів загиблих українців під час Голодомору 1932-1933 років. ***
ГОЛОДОМОР НЕ БУВ АНІ ПРИРОДНІМ, АНІ ВИПАДКОВИМ... ЗГАДАЛИ ТА МОЛИЛИСЬ, ЩОБ ЦЕ НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ ПОВТОРИЛОСЯ... ***
Зі Святими Упокой Христе ... Вічна Їм Пам’ять !
![](../index/img_upload/1582-1.jpg) ![](../index/img_upload/1582-2.jpg) ![](../index/img_upload/1582-3.jpg) ![](../index/img_upload/1582-4.jpg) ![](../index/img_upload/1582-5.jpg)
|