ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО КАТЕХЕТИЧНОГО РОКУ У БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ
17 червня 2018 р.Б., після Служби Божої, на площі сс.Йосифіток у Банях Мазурських відбулася зустріч дітей та їхніх батьків з нагоди завершення катехетичного навчального року. Нашому пароху, вчителям та батькам, за їхню працю і опіку учні подякували гарними віршами та піснями. Після офіційної, артистичної частини, зустріч продовжувалася на розвагах біля вогнища та святкового стола.
![](../index/img_upload/1464-1.jpg) ![](../index/img_upload/1464-2.jpg) ![](../index/img_upload/1464-3.jpg) ![](../index/img_upload/1464-4.jpg) ![](../index/img_upload/1464-5.jpg)
|