РИМОКАТОЛИКИ ТА ГРЕКОКАТОЛИКИ МОЛИЛИСЯ ЗА УСІХ ПОМЕРЛИХ
У заупокійну суботу 17.03.2018 в церкві святого Миколая у Банях Мазурських Літургія та Панахида обєднали Грекокатоликів та Римокатоликів на молитві за усіх від віку померлих отців, братів та сестер. Опісля відбувся концерт страсних великопосних пісень за участю колективу римо-католицької парафії з Жабіна "SURSUM CORDA" та місцевого Хору.
![](../index/img_upload/1434-1.jpg) ![](../index/img_upload/1434-2.jpg) ![](../index/img_upload/1434-3.jpg) ![](../index/img_upload/1434-4.jpg) ![](../index/img_upload/1434-5.jpg)
|