ПРОЩАННЯ З КОЛЯДОЮ У КРУКЛЯНКАХ
В неділю 4 лютого 2018 року у селі Круклянкі, що на Мазурах, у храмі святого Йосафата відбулося свято прощання з колядою. Отець Павло Старух, ЧСВВ бажаючи Божого Благословення подякував колядникам з Елблонга за гарний вертеп та тим хто долучився до дійства. Виходячи з храму вірні вкидали свої пожертви до капелюха на завершення будови нової святині в Елблонзі.
![](../index/img_upload/1428-1.jpg) ![](../index/img_upload/1428-2.jpg) ![](../index/img_upload/1428-3.jpg) ![](../index/img_upload/1428-4.jpg) ![](../index/img_upload/1428-5.jpg)
|