У БАННЯХ МАЗУРСЬКИХ ТА КРУКЛЯНКАХ ВІДБУЛИСЯ ТРЬОХДЕННІ РІЗДВЯНІ РЕКОЛЕКЦІЇ
Цьогорічні реколецїї проводив Преосвященний Владика Василій (Медвіт), ЧСВВ. Протягом трьох днів 22-24 грудня 2017, слуханням духовних наук, сповіддю та повною участю у Літургіях вірні готувалися до Свят Христового Різдва. На завершення реколекцій отець Парох та делегати від парафіян від імені усієї парафіяльної спільноти подякували Владиці за його служіння та духовні науки, а також отцям які звершували Тайну Покаяння та о.Диякону Богдану, ЧСВВ за співслужіння.
![](../index/img_upload/1411-1.jpg) ![](../index/img_upload/1411-2.jpg) ![](../index/img_upload/1411-3.jpg) ![](../index/img_upload/1411-4.jpg) ![](../index/img_upload/1411-5.jpg)
|