В ХРАМІ СВЯТОГО ЙОСАФАТА У КРУКЛЯНКАХ СС СЛУЖЕБНИЦІ ВІДНОВИЛИ ОБІТИ
В часі різдвяних реколекцій 22.12.2017 у день Празника Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії святою Анною, сестри Служебниці з Круклянок, відновили вічні обіти. Після Літургії Парох о.Павло,чсвв привітав сестер із головним святом згромадження та побажав Божого Благословення і багато покликань. Усім Аннам та сестрам парафіяни проспівали многолідствіє.
![](../index/img_upload/1409-1.jpg) ![](../index/img_upload/1409-2.jpg) ![](../index/img_upload/1409-3.jpg)
|