У БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ ТА КРУКЛЯНКАХ ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ТРАГІЧНИХ ПОДІЙ ОПЕРАЦІЇ “ВІСЛА”
У неділю, 30 квітня, вірні грекокатолицьких парафій у Банях Мазурських та Круклянках прибули до своїх храмів, щоб молитися та вшанувати пам’ять тих, хто постраждав у 1947 році від операції “Вісла”. У Круклянках, після Літургії була ще окрема словно музична програма історичного змісту, яка усім представила що це було і як до цього дійшло. На завершення відслужено панахиди. Фото з Круклянкі.
![](../index/img_upload/1338-1.jpg) ![](../index/img_upload/1338-2.jpg) ![](../index/img_upload/1338-3.jpg) ![](../index/img_upload/1338-4.jpg) ![](../index/img_upload/1338-5.jpg)
|