ЗЇЗД ДУХОВЕНСТВА ТА КАТЕХИТІВ ПЕРЕМИСЬКО – ВАРШАВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ
14 - 17 листопада в конференційно-побутовому осередку "ЕМАУС" в Турні біля Радомя відбулася формаційна зустріч для духовенства та катхитів Перемисько-Варшавської Архієпархії з участю Архиєпископа і Митрополита Євгена (Поповича). Також в тому часі мало місце засідання пресвітерської ради, на якому одним з рішень було прийнято, щоб по всіх парафіях зібрати кошти на ремонтні роботи, необхідні для нормального вжитку церкви у Бранєві.
![](../index/img_upload/1293-1.jpg) ![](../index/img_upload/1293-2.jpg) ![](../index/img_upload/1293-3.jpg)
|