100 РОКІВ ЖИТТЯ ЯК МИТЬ
У неділю 17.07.2016 в церкві Святого Миколая в Банях Мазурських була відслужена Свята Літургія в наміренні найстаршої парафіянки Параскевії Горошко. Хоча ювілярка не могла фізично бути на Службі Божій о.Парох відвідав зі Св.Тайнами у хаті п.Галагіда. Опісля вся родина та запрошені гості зустрілися на святковому обіді. Також і там прозвучало Многолітствіє. (Текст про Параскевію Горошко, що у зачіпці написав онук проф. Ігор Галагіда)
![](../index/img_upload/1258-1.jpg) ![](../index/img_upload/1258-2.jpg) ![](../index/img_upload/1258-3.jpg)
|