ПРАЗНИК ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ
Святкуючи празник ПРЕСВЯТОЇ ЄВХАРИСТІЇ у храмі Святого Миколая в Банях Мазурських відбулося ТОРЖЕСТВЕННЕ ПОКЛОНЕННЯ ПРЕЧИСТИМ ТАЙНАМ ТІЛА І КРОВИ НАШОГО ГОСПОДА. Відслужено, молебень до Ісуса Христа Хліба Життя, діти перед причастям у короткій програмі склали подяку за дар Пресвятої Євхаристії, а в кінці Літургії усі вірні частувалися благословенним хлібом. Цьогож дня учні яких навчала у шкільному році 2015/2016 с.Мирослава, отримали Свідоцтва з Релігії.
![](../index/img_upload/1245-1.jpg) ![](../index/img_upload/1245-2.jpg) ![](../index/img_upload/1245-3.jpg) ![](../index/img_upload/1245-4.jpg) ![](../index/img_upload/1245-5.jpg)
|