« І МЕРТВИМ І ЖИВИМ »
У неділю 29 Березня 2015 в Українській Грекокатолицькій церкві святого Миколая в Банях Мазурських відбулася літературно-мистецька година присвячена Тарасу Шевченку. Виконавцями цієї програми були діти молодь та старші. Дивлячись на число присутніх у храмі цьогож дня, можна сказати, що нас гуртують думки Кобзаря. Віддаючи шану видатному українському поету в кінці програми усі проспівали «ЗАПОВІТ»
![](../index/img_upload/994-1.jpg) ![](../index/img_upload/994-2.jpg) ![](../index/img_upload/994-3.jpg) ![](../index/img_upload/994-4.jpg) ![](../index/img_upload/994-5.jpg)
|