НЕДІЛЯ ПЕРЕД РІЗДВОМ У КРУКЛЯНЕЦКІЙ ПАРАФІЇ
4.01.2015 в неділю Святих Отців, яка попереджає Празник Христового Різдва, в круклянецкій церкві Святого Йосафата в часі Божественної Літургії було зачитане Різдвяне Послання Блаженнішого Святослава а в кінці богослуження вірні могли придбати хлібці просфору для ламання на святій вечері. Цього дня було чимало вірних які ще перед Літургією сповідалися та святе причастя прийняло 170 осіб.
![](../index/img_upload/945-1.jpg) ![](../index/img_upload/945-2.jpg) ![](../index/img_upload/945-3.jpg) ![](../index/img_upload/945-4.jpg) ![](../index/img_upload/945-5.jpg)
|