ГЕНЕРАЛЬНА ВІЗИТАЦІЯ В СЕСТЕР ЙОСИФІТОК У БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ
В неділю 14.09.201 дім сестер Йосифіток у Банях Мазурських відвідали: Генеральна Настоятелька с. Єлисавета Бігун та головна дорадниця с.Маркіяна Василишин. Згідно з традицією згромадження після виборів нової управи відбуваєтся візитація усіх домів що є формою відвідин та ознайомлення із різними справами поодиноких спільнот. Після Божественної Літургії Сестри та Парох о.Павло, ЧСВВ зустрілися на святковому обіді.
![](../index/img_upload/868-1.jpg) ![](../index/img_upload/868-2.jpg) ![](../index/img_upload/868-3.jpg)
|