ВАТРА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ
24 серпня, у свято 23-ї річниці Незалежності України, вірні Української Греко-Католицької Церкви Святого Миколая в Банях Мазурських молитвою на вервиці, молебнем до всіх святих українського народу та Літургією молилися за нашу вільну й незалежну Батьківщину.Дякували Господу Богу за дар свободи просили щоб цей дар Він своєю силою допоміг втримати. Після обіду о год.16.00 зустрілися біля ватри щоб роздумувати та краще розуміти, що для нас означає дар незалежності, дар свободи, дар гідності, дар життя. Хоча погода була відповідньою до подій які зараз відбуваются в Україні то це не було ніякою перепоною щоб зустрітися та заявити свою віру в Бога і Україну. *** більше фото на:http://ukrainianbikers.ehost.pl/foto2/index.php?/category/25
![](../index/img_upload/859-1.jpg) ![](../index/img_upload/859-2.jpg) ![](../index/img_upload/859-3.jpg) ![](../index/img_upload/859-4.jpg) ![](../index/img_upload/859-5.jpg)
|