МАТУРИСТИ ВІДБУЛИ ПРОЩУ ДО ЯРОСЛАВА
25-27.2014 матуристи з Бань Мазурських та Круклянок відбули прощу до Чудотворної Ікони Матері Божої Милосердя Двері у Ярославі. Молебнем який відслужили отці: Христофор Блажеєвський та Павло Старух , ЧСВВ подякували за щасливі матуральні іспити та випрошували ласки та помочі у дальших життєвих виборах. Користаючи з даної можливості молилися та почитали мощі Святих. Поїздка на південь стала нагодою подивитися також на місто Перемишль. Молитва в катедрі, у васильянській церкві, концерт у народніому домі, мандрівка на татарську гору і відвідини Митрополита Кир Івана та цікавих історичних місьць це тількі деякі фрагменти того що було можливим побачити за один день.
![](../index/img_upload/830-1.jpg) ![](../index/img_upload/830-2.jpg) ![](../index/img_upload/830-3.jpg) ![](../index/img_upload/830-4.jpg) ![](../index/img_upload/830-5.jpg)
|