40 ЖУРНАЛІСТІВ З УКРАЇНИ У КРУКЛЯНКАХ
10.06.2014 українську громаду у Круклянках відвідало 40 журналістів з України у рамках міжнароднього телерадіофестивалю «Калинові мости». Молебнем до Ісуса Христа усі молилися в грекокатолицькій церкві святого Йосафата опісьля біля озера відбувся міні концерт у виконанні церковного хору. На зустріч з журналістами та українським телебаченням численно прибули наші байкери. Була чергова нагода поспілкуватися та розказати про життя Українців у Польщі. Більше фото на: ukrainianbikers.eu
![](../index/img_upload/812-1.jpg) ![](../index/img_upload/812-2.jpg) ![](../index/img_upload/812-3.jpg) ![](../index/img_upload/812-4.jpg) ![](../index/img_upload/812-5.jpg)
|