КОЖНА ПОДІЯ НАГОДОЮ ЩОБ БУТИ РАЗОМ
Українські байкери що активно діють на Варміі та Мазурах (північно – східня частина Польщі) у сприятливий час кожну нагоду використовують, щоб зустрітись. Спільна пася до мотоциклів, але також звеличення різних подій своєю присутністю на сталевих конях, є нагодою щоб заохотити інших включитися у цей рух. За словами Блаженнішого Святослава - Глави і Батька УГКЦ, якими звернувся до нас у Ґурові Ілавецькому у місяці червні 2013 р.Б маємо не тількі їздити, але і проповідувати Боже Слово.
![](../index/img_upload/811-1.jpg) ![](../index/img_upload/811-2.jpg) ![](../index/img_upload/811-3.jpg) ![](../index/img_upload/811-4.jpg) ![](../index/img_upload/811-5.jpg)
|