ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ В C.КРУКЛЯНКІ
Традиційно у місяці Травні в Парафії Святого Йосафата в селі Круклянкі відбуваєтся Перша Сповідь і Урочисте Святе Причастя, якого діти чекають з нетерпінням, докладаючи всіх зусиль, щоб свято пройшло в них якнайкраще. Так було у ці дні 24-25.05.2014 р.Б. Усі з хвилюванням у серці відбули Святу Тайну Покаяння, а другого дня Господь завітав до них у Пресвятій Євхаристії. Цього року приступило до Першої Сповіді 3 дітей і 5 річниці. Нехай Всемогутнії Господь благословить дітей, їхніх батьків, вчителів, наставників на добре християнське життя.
![](../index/img_upload/803-1.jpg) ![](../index/img_upload/803-2.jpg) ![](../index/img_upload/803-3.jpg) ![](../index/img_upload/803-4.jpg) ![](../index/img_upload/803-5.jpg)
|