ВШАНУВАЛИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ТА ДЕНЬ МАТЕРІ
В суботу 24.05.2014 о год. 15.00 у Банях Мазурських пройшли заходи приурочені святкуванню «Теплого» Миколая (Перенесення мощів св. Миколая з Мир Лікийських в місто Бар) та Дня Матері. У храмі відбулися святкові Богослуження Літургія та Молебень в честь покровителя парафії, опісля концерт дитячих та юних талантів гімназистів та малих вихованців групи «Надія» . Святкова атмосфера панувала, ще довго на прицерковній площі а також у катехетичному залі.
![](../index/img_upload/797-1.jpg) ![](../index/img_upload/797-2.jpg) ![](../index/img_upload/797-3.jpg) ![](../index/img_upload/797-4.jpg) ![](../index/img_upload/797-5.jpg)
|