У БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ ДІТИ УРОЧИСТО ПРИЙНЯЛИ ЄВХАРИСТІЙНОГО ХРИСТА
18.05.2014 в церкві Святого Миколая в Банях Мазурських, перш ніж прийняти Ісуса у свої серця, 2 дітей Мирося Крет та Михась Кузик пройшли шлях пізнання – підготовку до Святої Тайни Сповіді і Урочистого Святого Причастя. 9 місяців діти проходили катехизацію, якою готувала маленьких християн до довгожданої миті катехит с. Мирослава Гнилиця, ЗССЙОПДМ. Також цього дня четверо дітей святкувало І-шу річницю. В кінці Богослуження Парох о.Павло, ЧСВВ здійснив благословення та роздання пам’яток.
![](../index/img_upload/794-1.jpg) ![](../index/img_upload/794-2.jpg) ![](../index/img_upload/794-3.jpg) ![](../index/img_upload/794-4.jpg) ![](../index/img_upload/794-5.jpg)
|