ДИТЯЧА ПИСАНКА ( Круклянкі )
В суботу 12.04.2014р. в залі Мійського Култур Центру під xудожним керивництвом п. Маргарети Преусс-Васяк діти, молодь і с. Дам’яна СНДМ пробували своїх сил у писанні великодних яєць. Прикрасити яйця можна було будь-яким способом: розмалювати, наклеїти стрічки і інші прикраси, зробити з нього тваринку або пташку. Залежно від віку, захоплень, дитинa могла вибрати те що припало її до смаку. Ось так діти вернули до дому з власноручно виготовленими писанками.
//Катерина Савко//
![](../index/img_upload/768-1.jpg) ![](../index/img_upload/768-2.jpg) ![](../index/img_upload/768-3.jpg) ![](../index/img_upload/768-4.jpg) ![](../index/img_upload/768-5.jpg)
|