РІЗДВЯНА ЗУСТРІЧ З МОЛОДДЮ
Стало традицією, що від кількох років в Різдвяному часі молодь з Бань Мазурських та Круклянок зустрічаются при святковому столі щоб поділитись просфорою, заколядувати, а головно наблизитись у молитві до Ісуса Христа. 5 січня 2014 згадана зустріч закінчилася подякою усім хто підготував суто заставлений стіл та усі учні отримали посвідки з навчання релігії з оцінкою за піврічний семестр.
![](../index/img_upload/655-1.jpg) ![](../index/img_upload/655-2.jpg) ![](../index/img_upload/655-3.jpg) ![](../index/img_upload/655-4.jpg) ![](../index/img_upload/655-5.jpg)
|