СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПРИЙШОВ ДО УКРАЇНЦІВ В БАНЯХ МАЗУРСЬКИХ
У неділю 22.12.2012 до української громади в Банях Мазурських по Святій Літургії прибув Святий Миколай. Його чекали з трепетом навіть дорослі. Ану ж різку принесе! Діти та старші з радістю та повагою привітали достойного гостя. В нагороду отримали подарунки. Хто був дуже чемний отримав не одну а більше пачок. Коли вже мішки були порожні Святий Миколай розпращався та приобіцяв в наступному році також прибути та принести ще більше подарків.
![](../index/img_upload/637-1.jpg) ![](../index/img_upload/637-2.jpg) ![](../index/img_upload/637-3.jpg) ![](../index/img_upload/637-4.jpg) ![](../index/img_upload/637-5.jpg)
|